Wstępniak

Powiecie: znak czasów. No i niewątpliwie coś w tym jest. Ale czy nie macie ochoty otrzymywać gazetę, po którą nie trzeba nawet wychodzić do sklepu? Która “przyżeglowuje” do was sama gąszczem łączy, wskakuje na ekran i którą można czytać w wygodnym fotelu, od czasu do czasu poklikując myszką?

I wreszcie: która przynosi wam aktualności ze świata gór i mieszankę konkretnych informacji na temat gór i różnych tematów z nimi związanych, wspomnień z górskich wędrówek i garści dobrej, górskiej beletrystyki? Pomysł utworzenia takiej gazety pojawił się, jak większość dobrych pomysłów, podczas jednego z wielu naszych górskich posiadów przy piwie. I to już mu dobrze wróży…

Nasza gazeta, pomyślana jako miesięcznik, chciałaby zadowolić gusta wszystkich ludzi zauroczonych górami. Dlatego też, będziemy się starali poruszać w niej bardzo różnorodne wątki dotyczące gór. Treść GGI została wstępnie podzielona na stałe bloki tematyczne:

Chcielibyśmy, aby dodatkowym atutem GGI była jej interaktywność. Będziemy starali się zbierać jak najbardziej interesujące tematy. Jednak to, czy ta gazeta spełni zarówno Wasze jak i nasze oczekiwania, zależy również od WAS. Oczekujemy na Wasze uwagi i listy, dotyczące naszej inicjatywy. A przede wszystkim – zapraszamy do współpracy przy tworzeniu GGI! Jeśli czujesz, że masz coś ciekawego do powiedzenia na jakiś “górski” temat, wystarczy napisać krótki tekst i przysłać do nas. Nie kosztuje to nawet znaczka, a dzięki temu pismo będzie ciekawsze i bardziej urozmaicone…

Na koniec jeszcze kilka szczegółów technicznych. GGI będzie stale dostępna na stronie www.turysta.com.pl. Jednocześnie, możliwa jest jej bezpłatna prenumerata po wypełnieniu formularza na stronie głównej. Wtedy będzie ona do Was docierała bezpośrednio poprzez e-mail, w formie skompresowanych stron www, które będziecie mogli czytać “off-line” na waszych komputerach.

Mamy nadzieję, że GÓRSKA GAZETA INTERNETOWA zainteresuje Was i pozwoli na chwilę oderwać się od nudnej, miejskiej roboty i odetchnąć świeżym tchnieniem gór, nawet jeśli fizycznie pomoże wam w tym tylko wentylator komputera… Życzymy Wam przyjemnej lektury i z niecierpliwością czekamy na wasze opinie.

Kolegium Redakcyjne

© 1997 - NeoServer